Sıkça Sorulan Sorular

ELMOR Club Programı Nedir ?

ELMOR ürünlerinin alımından ve çeşitli aktivitelerden(anket katılımı, eğitim , reklam ,video izleme vb.) puan kazanacağınız bir kazanç sistemidir. 

1) Nasıl üye olabilirim?

www.elmorclub.com.tr adresine girerek Üye Olun butonuna tıklayıp, istenen bilgileri eksiksiz doldurarak üye olabilirsiniz. Kayıt olurken paylaşacağınız, TC kimlik numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi ile sadece bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliğiniz ELMOR Genel Müdürlük tarafından onaylandıktan sonra kullanıcı numaranız ve şifreniz kayıt olurken vermiş olduğunuz mail adresine gönderilecektir. 

2) Nasıl üye girişi yapabilirim?

www.elmorclub.com.tr adresine girerek, kayıtlı mail adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra Giriş butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. 

3) Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

Login ekranında bulunan Şifremi Unuttum butonuna tıkladığınızda açılacak ekrana, üye olurken belirttiğiniz e-posta adresinizi giriniz. Sonrasında Şifremi Sıfırla butonuna bastığınızda, otomatik olarak oluşturulacak yeni şifreniz ilgili e-posta adresinize gönderilecektir.

4) Puanlarımı ne zaman kullanabilirim?

Satış sorumlunuz tarafından üyelik sözleşmesi imzalatıldıktan sonra Hoşgeldiniz Puanınız(440 Puan) hesabınıza yüklenecektir.Hoşgeldin puanı ile birlikte barkod girişlerinden kazanacağınız puan 1000 'e ulaştığında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.